Bánh Răng Cây 15t / 17t / 19t Cho Xe Điều Khiển Từ Xa
  • Hỗ trợ xuất hóa đơn đỏ
Giới thiệu Bánh Răng Cây 15t / 17t / 19t Cho Xe Điều Khiển Từ Xa
______________♤Welcome Treee Store♤_______________
✔Ready Stock!!Buy Now!
✔Quality Checked
✔Best price
★Surprises for you★
☛Free Gifts:Follow Shop
❤“Like” 5 Items: Priority Shipping
✉Sent me Screenshot and Message on your order : "Free Gift",if not will Miss
✌(Tip:We will be based on your guests in your country to send the corresponding adapter plug)
➷Wholesale retailers are welcome to negotiate long-term business with us!
__________________❀Product Information❀__________________
Feature:
1. Made of high‑quality high‑strength steel, firm and stable, durable and long service life.
5. High-level simulation can improve the authenticity and performance of RC car.
Specification:
Condition: 100% Brand New
Item Type: RC Car Gear
Type: RC Accessories
Color: Black
Material: Steel
Quantity: 1 Set
Fitment: Fit for Traxxas Slash / E-Revo / T-Maxx 1/10 RC car models.
54T Gear:
Diameter: Approx. 45mm / 1.8in
Thickness: Approx. 6mm / 0.2in
Number of Teeth: 54T
15T/17T/19T Gear:
15T Diameter: Approx. 13mm / 0.5in
17T Diameter: Approx. 15mm / 0.6in
19T Diameter: Approx. 17mm / 0.7in
Number of Teeth: 15T/17T/19T
Applicable Shaft Diameter: Approx. 5mm / 0.2in
Package List:
1 x 54T Main Gear1 x 15T Gear1 x 17T Gear1 x 19T Gear3 x Screw1 x Accessory
Note:
1. Please allow 1‑3mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.